Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších krkonošské středisko lyžování, sportu a turistiky

Zima v Krkonoších

Přímo u Penzionu EDDY je lyžařský vlek (dlouhý 350m) pro snowboarding a méně náročné lyžaře, zejména děti. V Rokytnici nad Jizerou je nejdelší sjezdovka v ČR 3500m se snowparkem a dalšími vleky pro méně i více náročné lyžaře.

Blízké Paseky nad Jizerou a Harrachov nabízí další kapacity pro lyžování. Pro milovníky běhu na lyžích je v okolí připraveno 200 km upravovaných běžeckých tratí, na které mohou vyrazit přímo od penzionu. Na Jizerkách, zhruba 15 km od ubytování, začíná jedinečná Jizerská magistrála, využitelná celoročně pro běh na lyžích, turistiku i cykloturistiku. Atraktivní běžecké tratě se nacházejí také na polské straně u Harrachova, také zhruba 15 km od penzionu.

Léto v Krkonoších

V létě se naskýtá možnost turistiky na hřebenech Krkonoš a Jizerských hor a hlavně cykloturistiky po vyznačených trasách. Pro přesun na větší vzdálenosti jsou k dispozici cyklobusy, na hřebeny hor Vás vyvezou s kolem lanovky.

 

V okolí do 30 km se nachází 7 golfových areálů, z toho 3× 18 jamkové, 4× 9 jamkové, nejbližší v Harrachově vzdáleném 8 km. Celoročně možnost výletů ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, nebo Jizerských hor, Janských Lázní, Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou, Polska – Sklářské Poruby, Jelene Gory, případně do Prahy vzdálené 130 km.

V Rokytnici nad Jizerou možnost si zajezdit na horské koloběžce, na čtyřkolkách, využít travní lyžování, nebo paintball. V Harrachově je navíc adrenalinové lanové centrum, bobová dráha, místní sklárna s muzeem a ve Špindlerově Mlýně paragliding a aquapark.

Informační zdroje:


Vánoce v klídku u nás!

V objektu: Komfortně vybavené apartmány s kuchyní, koupelnou s WC, ložnicí a obývacím pokojem. Společenská místnost „TourDeFrance“s bi­liardem, šipkami a minibarem. Lyžařský vlek přímo u apartmánů!!!

Zdarma k pobytu:

  • parkování
  • infrasauna
  • WIFI internet připojení